Jdi na obsah Jdi na menu
 


My to dokážeme

22. 8. 2008

My to dokážeme

Tak jo kamarádi, myslím, že se nám ta naše kocábka opravdu trochu potopila... Co druhá šance?

Co bylo, bylo... Vždyť nás potopilo jen jedno velké nedorozumění! Dobře, každý máme jinou povahu, jiný způsob vyjadřování,a tak se holt občas úplně nepochopíme... Nejde o to, co se napsalo, prostě se to na začátku sesypalo na tom, že jsme si ty komentáře u divadla navzájem špatně vyložili a špatně se pochopili. Čím víc jsme si to pak snažili všemožně vysvětlit, tím to bylo horší, a přitom jsme to mysleli jen a jen dobře - všichni ;-) Jasně nenapsali jsme si tam dvakrát hezké věci... Ale nepřijde vám to přeci jen málo, na to abychom se rozpadli?

Prostě pojďme přestat řešit ty “komentáře“ a  řekněme si nahlas nebo potichu – „ Jedeme na novo“ a uvidí se...  (a tím na novo myslím, nejen přestat řešit ty komentáře slově a písemně, ale i vnitřně)

A že to nejde takhle jednoduše? Ve světě možná ne... ale tohle je náš spolek, naše pravidla- “It´s our game“ (Pro Eli – “Das ist unser Spiel“) – tak to pojďme zkusit... Co se může stát? Jen to nevyjde a budeme tam, co jsme teď, ale aspoň jsme to zkusili, ne?

Nemusí z nás všech být hned nejlepší parta a nejlepší kamarádi, ale spojuje nás tvorba a možná i víc...

Mám vás ráda. Alenka

PS: Na nový začátek!

My

 

A dost!

To ti stačí jen plochý nápis na bílé stěně papíru?

 

Máš duši?

A kde, když se schovává za slovy?

 

Ty tečou jak písek sem a tam...

A koho zajímají?

 

Má snad srdce jazyk?

Má uši, aby poslouchalo?

 

Tak nic neříkej...

JEN ZŮSTAŇ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:')

(Elf smrti, 23. 8. 2008 21:07)

díky, Ali. Díky moc. Za tohle, i za všechno ostatní...

Svatá pravda

(Markét, 22. 8. 2008 20:11)

Jo jo, tak tak. Děkuju Alenko, že jsi konečně tohle řekla.. stejnou věc, jako chtěl říct každý z nás, jen nenašel ta správná slova. Ani já ne.. to jsem ale pako co? :-* Fakt díky a naprosto s tebou souhlasím