Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vydání knihy

25. 7. 2008

Hele lidi narazila jsem na super stránku na netu, kde se dá vydat kniha... musí se teda všecko kompletně zaplatit, ale je to fakt hustý...nevim, jestli nenosim dříví do lesa, ale koukněte na www.knihovnicka.cz a mužete si na kalkulačce spočítat, kolik by stálo vydání vašich knih.. popř třeba našeho almanachu ;-)
Market :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dobré zprávy!

(Elf smrti, 28. 7. 2008 12:22)

Doslechla jsem se, že pokud se rozhodne skupina, kroužek, organizace,... vydat knihu dohromady, je možné zažádat o finanční příspěvek město, a tak to je skvělá šance na ten sborník, ne?
(Ale bacha na to, pokud chce vydat knihu jedenec tak mu nikdo nic nedá...platí to jenom pro skupinu víc lidí)

PS :-)

(Králíček, 26. 7. 2008 23:46)

Markét, díky :-)

;-)

(Králíček, 26. 7. 2008 23:45)

Jsem tak kolem 5000,-- na 50 výtisků, tolik jich ale asi nebude ani třeba... Konečně se jednou vyplácí mít málo známých :-)) Hadi stačí to jen dát do kupy... (ale nedřív :-( maturita) A jak jste na tom vy?

mam lepší lpán:-)

(Elf smrti, 26. 7. 2008 20:53)

Mně vydá kniho Trutnovský literární klub a myslim si že vostatním by to taky vyšlo a mohlo by to tak bejt i s tim almanachem...sice přes TLK to trvá velmi slouho, kolem asi třech let, povídal Kapitán, ale to jest dosti dlouhá doba na přípravu podkladů pro další knihu, popř. almanach, nemyslíte?...;-)