Jdi na obsah Jdi na menu
 


Divadlo a místnost

12. 7. 2008

Zdravím milí přátelé...

Dnes jsem spolu s Elvírou vedla rozhovor s jednou velice zvláštní paní (jen v dobrém, věnuje se totiž numerologii, astrologii, a mineralogii a rozumí barvám a jejich účinku na lidi) a když slyšela o našem spolku a o tom, že připravujeme divadlo, tak nám prozradila, že její manžel se dlouhá léta divadlu na vysoké úrovni věnuje a že je to jeho koníček. Bylo by možné ho kontaktovat.
To by se nám hodilo ne?

Jo a ještě mě napadly možné prostory pro naše občasné scházení. Ale to pouze v tom případě ( a to nemyslím zle, ale vážně) že od vás uvidim snahu a zájem o společnou věc, stránky, náš spolek a nějaký společný projekt.
Komentáře sem. 
Vaše kolegině Markéta 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zcela jistě pro Markét

(Aimee, 11. 8. 2008 18:00)

Nejdprve se otočím k Markét, která se z dobré vůle zkontaktovala s tou paní co má manžela v branži dramatické. Cením si toho Markét a cítím vinu za to, že jsem i já tak trochu flákala svoji "povinnost" v téhle smečce. JÁ OSOBNĚ SI PŘEJU A PŘEJU NÁM VŠEM, ABYCHOM ZAŽILI VÍC SPOLU NEŽ "JEN" SCHÁZENÍ A SRAZY KVŮLI SVÝM BÁSNÍM ATD. PROTOŽE PRÁCVĚ TOHLE NÁS OBRNÍ PROTI TÝ ODPORNÝ KAŽDODENOSTI A STEREOTYPU, IKDYŽ, PRAVDA, VŽDY JE NAŠE SETKÁNÍ OJEDINĚLÉ, TAK PROČ KURVA NEDAT PŘÍLEŽITOST DALŠÍ MOŽNOSTI OBARVIT NAŠI UMĚLECKOU DRÁHU DRAMATICKÝM VYSTUPOVÁNÍM NA PODIU. na si nebudem hrát, ani s ničím, ale budeme se víc poznávat, víc k sobě přirostem... tak prosím, pečlivě zvažte tuto nabídku, už nikdy se vám, smečko moje, nemusí naskytnout

odpověď

(petr, 15. 7. 2008 12:59)

plně děvčaty souhlasí, jenom je problém s časem, kdy se sejít, řešit to přez stránky je velký plus, ale nebylo by na škodu se sejít
holky, myslim na vás

Souhlas s Elfem

(Markét, 12. 7. 2008 22:30)

Nikdo by to neřekl líp, ani já ne. :)

tak, lidi,...

(Elf smrti, 12. 7. 2008 20:49)

...to, co říkam, nemyslim nijak zle, jenom se snažim vás trochu zapojit a vlejt vám trochu krve do žil, protože to zjevně potřebujete. Jsme tvůrčí psaní. Jsme spolek! Tým! Banda! Parta! Nejsme žádný Markéta, Lucka, Elf, Péťa, Zazu, Dvoryas a Lenča, jsme My! My je slovo, který nás všechny zahrnuje. My je označení pro náš kolektiv, kterej My jsme!A zatim se podle toho chováme přinejlepšim napůl!A to JDE změnit, a taky se to BUDE MUSET změnit. Musíme se naučit trochu spolupracovat, jak na stránkách, na divadle, ve všem!Já s Markét a Dvoryasem tu do toho vkládáme naději, úsilí, všechno co se dá, snažíme se dělat první poslední, ale nejsme tu jen my tři, je nás sedm!A My tu naději a to úsilí a snahu potřebujem, a potřebujem jich víc, než od třech lidí zo sedmi!Totiž My ji potřebujem od Nás všech!
Jak říkám, chováme se jako kolektiv jen napůl, a to se DÁ změnit. A jedinej, kdo to tady změnit může, jsme My.